Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BestAir 3BT-PDQ-6 Оригинални BT Овлажнител Bacteriostatic за Третман на Вода, 32 fl мл, 6 Pack

BestAir 3BT-PDQ-6 Оригинални BT Овлажнител Bacteriostatic за Третман на Вода, 32 fl мл, 6 Pack

DEN 879.60
 

Производот е достапен
Достапност

Моќна формула сида контрола на бактериски и алги се изгради, додека елиминирање на смрдеата.Ја подобрува ефективноста и го продолжува животот на овлажнител и фитил; Олеснување на максимална влажност во воздухот.За употреба во сите evaporative тип навлажнувачи.Држи вода, мирис на свежа и чиста - Додаде до 2 лажички по галон на вода секој пат овлажнител е исполнет.Направен во САД; ЕПА регистриран.За употреба во сите evaporative тип навлажнувачи.Држи вода, мирис на свежа и чиста - Додаде до 2 лажички по галон на вода секој пат овлажнител е исполнет.Направен во САД; ЕПА регистриран.Best Air 3 BT-PDQ-6 Оригинални BT Овлажнител Bacteriostatic за Третман на Вода За користење во сите evaporative тип навлажнувачи Држи вода, мирис на свежа и чиста - Додаде до 2 лажички по галон на вода секој пат овлажнител е исполнет Направени во САД; ЕПА регистриран.

Кон својствата

Производи во категоријата