Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сина Т-РЕКС Знак, Диносаурус Персоналните Знак, Kid 's Name Вратата Знак, Бебе бебе соба Ѕид Оркестарот, Т Рекс 5 x 10 Знак

Сина Т-РЕКС Знак, Диносаурус Персоналните Знак, Kid 's Name Вратата Знак, Бебе бебе соба Ѕид Оркестарот, Т Рекс

DEN 478.80
 

Производот е достапен
Достапност

Персоналните Ѕид Знак - Можете да додадете и може да го видите текстот во реално време, изберете "Прилагодите Сега".Повеќе Големини На Располагање - Прибл.5x10 инчи,6x12 инчи(Hx W),Изгледа Прекрасно Обесени Од Центарот На Врата, Врата s Соба, Детска Вратата Знак, Деца Ѕид Закачалка, Деца Соба, Момчиња Соба, Девојки Соба, Роденденски Подароци, Божиќ Подарок, Подарок За Секоја Прилика.Дрвени signage,Ова е aninteresting Знак.Ова е помал знак, Должина:10 Инчи; Ширина : 5 Инчи.Тоа е рака се сече и се рачно изработени, па не се сите Знак се точната големина или совршен правоаголник, и некои може да биде малку помали или малку поголеми од врвот.Има селски рачно изработени шарм.Ние ставен на графички на природната боја на дрво и запечати со јасна пломби.Предниот дел на Знакот е графички, и страни и да се врати на Знакот се природната боја на дрво.На сликата можете да го видите е слика (знакот модел што го направија).Ќе добиете дизајн се гледа на сликата, но сите марки ќе бидат малку оштетени во аглите и рабовите, но додава arustic шарм.Нашето дете-friendly вратата знаци се за внатрешна употреба, а се уште се избрише-можност!испорака 15-20 дена.

Кон својствата

Производи во категоријата