Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Prevue Hendryx 1100 Природа е Складиште Каучот Трева Играчка

Prevue Hendryx 1100 Природа е Складиште Каучот Трева Играчка

DEN 276.00
 

Производот е достапен
Достапност

Рачно ткаени трева активност центар за вашите мали домашни миленичиња.Ги задоволува природен инстинкт да се зариваат, истражуваат и гнездо. 100-процентно сите природни каучот трева.Идеален за морско свинче, џуџе зајакот или ferret. 12-инчен Долго, 9-инчен Широк и 9-инчен Висока.Prevue милениче производи природа е складиште 1100 е рачно ткаени трева активност центарот за вашиот мал животните.сладок мирис на 100-процентно сите природна трева материјали доаѓа преку во оваа забавна изведба додаток додека за задоволување на вашето домашно милениче е природен инстинкт да се зариваат, истражуваат и гнездо.нашата природа е складиште е вткаена на првенствено каучот трева, мерење на околу 12-инчен долго, 9-инчен широк и 9-инчен висока, идеален за морско свинче, џуџе зајакот или ferret.

Кон својствата

Производи во категоријата