Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bissap 250g и 500g Слатка Бамбус Џвакање Стапови за Зајаци, Bunny Млечни Третира Закуска за Мали Животни Хрчак Chinchilla Гвинеја Свињи Зајакот Верверица Природните Заби Мелење И

Bissap 250g и 500g Слатка Бамбус Џвакање Стапови за Зајаци, Bunny Млечни Третира Закуска за Мали Животни Хрчак

DEN 354.96
 

Производот е достапен
Достапност

Природни Материјали : 100% природни слатка бамбус, богати со диетални влакна, xylose, витамин природен гризе инстинкт, промовирање на забите мелење и одржување на гастроинтестиналниот тракт функционира нормално.Хранење бамбус стапчиња за вашето домашно милениче ќе го направи долгоочекуваниот мали животни во кафез повеќе нема да биде досадно и сака, geting поблиску до домашни миленици, и да додадете повеќе забава.Тоа е омилен природни играчка за мали животни.

Кон својствата

Производи во категоријата