Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
suruikei 3 Еез Хрчак Играчки во Собата, DIY Шарени Хрчак Дрвен Блок Играчка ПВЦ Слајд Куќа Забава Виножито Неодржлива Играчка Хрчак Вежба Играчка Кафез Додатоци за Chinchilla

suruikei 3 Еез Хрчак Играчки во Собата, DIY Шарени Хрчак Дрвен Блок Играчка ПВЦ Слајд Куќа Забава Виножито Неодржлива

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

✤Пакетот Вклучува : ќе добиете1 компјутер шарени дрвен блок играчка, 1 компјутер виножито слајд куќа, 1 компјутер хрчак неодржлива и 2 налепници.За хрчаци или други мали животни, забава фитнес играчки може да се задржи миленици агилни. ✤Безбедност : Нашата хрчак играчки собата е направен на безбедно материјали, како и борови дрва и ПВЦ, кои се безбедни и трајни производи за вашиот critter да се игра.Вашите миленици ќе можат да го остварат ефикасно и унапредување на здравјето преку играње на овие слатки шарени играчки. ✤DIY : се Користи имагинација за да се DIY нашите хрчак играчки.Тоа е лесно да се соберат и ќе не падне лесно.И со нашите налепници, можете да ги красат виножито слајд куќа, направи прекрасен и уникатен!По сите, вие знаеше што е вашето домашно милениче се допаѓа. ✤Забава и Вежба : обоени дрвени блокови на хрчак играчка може да се ротира, а со тоа зголемување на забава на играчка, може да го стимулира хрчак интерес во играта, ќе го промовира нивниот ниво на активност. ✤Погоден за Хрчак : Нашата хрчак играчки во собата е погоден за хрчак, gerbil, chinchilla, џуџе хрчак и други мали животни.Дрвен блок играчка е прекрасна забава алатка, може да помогне да се домашни миленици за да ја ублажат својата осаменост и промовирање на нивната активност нивоа. 3 Еез Хрчак Играчки во Собата, DIY Шарени Хрчак Дрвен Блок Играчка ПВЦ Слајд Куќа Забава Виножито Неодржлива Играчка Хрчак Вежба Играчка Кафез Додатоци за Chinchilla Стаорец Еж Gerbil Specifications : Големина : Шарени дрвен блок играчка : 5.6"×3"(L×W); Виножито слајд куќа : 6.7"×3.2"×3.1"(L×W×H); Хрчак неодржлива : 5.7"×2"(L×W)Материјал : Природно дрво; PVCPackage вклучува : 1×Шарени дрвен блок играчка;1×Виножито слајд куќа;1×Хрчак неодржлива;2×Sticker Features : ✾ Нашите хрчак играчки собата е направен на безбедно материјали, кои се безбедни и трајни производи за вашиот critter да се игра.✾На монтажни дизајн ви овозможува да се соберат и да ги преуредите на дрвени виножито мост и дрвени блок во лесно.Преземањето помалку простор на вашиот дом.✾Можете да DIY нашите хрчак играчки со налепници на вас сопствена волја.Тоа е лесно да се соберат и ќе не падне лесно, што значи дека може да се соберат секогаш кога сакате.✾На rotatable и пренослив дизајн поттикнува мали животни да се истражуваат и да се создаде повеќе интересни начини на игра, кој може да ги направи попаметни.Белешки : 1. Ве молиме да се соберат на играчки пред да го користите.2. Ве молиме овозможи 0.3-0.5 инчи грешка поради прирачник за мерење, вистински производ ќе преовладува.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Производи во категоријата