Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TENMOS М2 Безжична Игри Глувчето, Молчи Батерија Оптички USB на Компјутерски Глушец Безжична со 7 Боја LED Светло, Ергономски Дизајн, 3 Прилагодливи DPI Компатибилен со Лапт

TENMOS М2 Безжична Игри Глувчето, Молчи Батерија Оптички USB на Компјутерски Глушец Безжична со 7 Боја LED Светло,

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Батерија Безжичен Маус : да се Изгради во rechargebale литиум батерија, пакетот доаѓа со полнење кабел, нема потреба од промена на батеријата повеќе.Користите додека се полни е на располагање. (Забелешка : Pls полнење на глувчето за 2 часа пред првиот пат кога го користите. ).Молчи Кликнете : Лево и десно копче за супер тивок кликнете слободно се грижите за мачи другите, да те направи концентриран на својата работа.Кул и мека LED светло : 7 различна боја се менува случајно додека во употреба, нудење на смирување на амбиентниот осветлување, создавање кул и елегантно атмосфера за работа и игри.Тоа може да се исклучи од дното светлина се префрлате ако не ви е потребна.Стабилна s надвор од моќта ако покажувачот на глувчето се движи бавно или престане да се движи.Сината светлина покрај скролувајте тркала ќе биде додека се полни, а потоа заминува кога глувчето е целосно наполнета.Глувчето страна копчиња не се достапни за Mac OS како некои функции на оперативниот систем Mac OS не се отворени за јавноста.Полнење на глувчето за околу 2 часа пред да го користите за прв пат.Земете dongle надвор, кои се чуваат во задниот дел на глувчето.Вметнете ја dongle во USB-порта на вашиот КОМПЈУТЕР.Вклучување на глувчето, се префрлат е на дното на глувчето.Дозволи на неколку секунди за инсталирање, без акција е потребно, само се чека.Потоа можете да го користите глувчето. 1*Безжичен глушец 1*батеријата(built-in). 1*USB приемник(се чуваат во дното на глувчето). 1*полнење преку USB кабел. 1*англиски јазик прирачник.TENMOS М2 2.4 G Молчи Батерија Безжичен Оптички Глушец со USB на Компјутерски Глушец.Имајте на ум.Нејзините надвор од моќта ако покажувачот на глувчето се движи бавно или престане да се движи.Сината светлина покрај скролувајте тркала ќе биде додека се полни, а потоа заминува кога глувчето е целосно наполнета.Глувчето страна копчиња не се достапни за Mac OS како некои функции на оперативниот систем Mac OS не се отворени за јавноста.Како да се користи.Полнење на глувчето за околу 2 часа пред да го користите за прв пат.Земете dongle надвор, кои се чуваат во задниот дел на глувчето.Вметнете ја dongle во USB-порта на вашиот КОМПЈУТЕР.Вклучување на глувчето, се префрлат е на дното на глувчето.Дозволи на неколку секунди за инсталирање, без акција е потребно, само се чека.Потоа можете да го користите глувчето.Пакет Содржина. 1*Безжичен глушец 1*батеријата(built-in)1*USB приемник(се чуваат во дното на глувчето)1*USB полнење cable1*англиски јазик прирачник.

Кон својствата

Производи во категоријата