Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Redimp Жичен Гејмерски Глушец со Странични Копчиња & LED позадинско осветлување Светла за PS4 PC Компјутер, Лаптоп, Chromebook Игри & Работа - Црна

Redimp Жичен Гејмерски Глушец со Странични Копчиња & LED позадинско осветлување Светла за PS4 PC Компјутер,

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум Игри Глувчето - ова USB кабелска игри глувчето карактеристики тебе LED позадинско осветлување Светла и тешки плетенка кабел.И ергономски дизајн обезбедува удобен ноктот-зафат, долго време се користи без замор.Одлична кул звучници игри глувче за КОМПЈУТЕР/PS4 и секојдневен гејмерите. 4 Прилагодливи DPI Нивоа на располагање од 800/1000/1600/2400 ги задоволат вашите побарувачката на брзи, точни и конзистентни одговорност, голем буџет за звучници со гејмерски глушец. 6 Копчиња за Полесно Контрола - Го копчето тркала ролни тивко, и способен да го навалите право за брзо пребарување.Овој жичен гејмерски глушец со странични копчиња напред и назад ви помогне да се префрлат на претходната pageview во втората( Не за Mac OS).Удобно рака чувство - гејминг глувчето со мозок е мека површината со пот навлегувањето материјал, акумулиран дамки може да ја избрише секоја солза од страна на влажно ткиво.Не се лизга држи стил.Функционира надвор од кутијата со Windows 7, 8, 10, Vista, XP, или понов оперативен систем.USB оптичко игри глувчето за PS4 PC Компјутер, Лаптоп, Chromebook Игри Ужива 30 дена пари назад и 12-месечен грижете се-бесплатно гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата