Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
The Sims 2 Миленици Експанзија Пакет - PC

The Sims 2 Миленици Експанзија Пакет - PC

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

Посвојуваат кучиња, мачки, птици, и гвинеја свињи за вашиот Симулациите да си игра со.Вашите Сим' миленици имаат свои генетика.Крстот различни раси да се создаде дизајнерот домашни миленици или да направи нови и да се регистрирате за нив да се појави во Креирате-A-домашно Милениче како единствена потекло.Изберете ја вашата Симулациите' домашно милениче личност!Е вашето домашно милениче се дарувани или глупав, хипер или мрзливи?Ти одлучуваш!.Изберете кариера песни за вашите Сим' домашни миленици.Квалификувани домашни миленици може да работат својот пат да биде домашно Милениче Шоу Биз Ѕвезди, дел од елитната безбедност Милениче Корпус, или херојски Спасување милениче.Прикажи ги исклучите вашите миленичиња!Споделување вашите омилени Sim миленици со други играчи преку онлајн размена.Се создаде добра за вашето домашно милениче Симулациите да се обучуваат, да играат со, и љубов.Изберете од голем број на најпопуларните куче и мачка раси како Dalmatians и Персијците.Или да се создаде уникатен мачка или куче со измената на нивните карактеристики и тип на тело.Потоа ги собереш личност—да одлучите дали вашиот Симулациите' Сијамски е кукавички, надарени, или мрзливи.Вашите Сим може да ги учат своите миленици трикови, ги земе за romp во парк за да се исполнат други кожен пријатели, и многу повеќе како што ги споделат живот заедно.Но, запомнете, вашите Сим' миленичиња се главите на нивните сопствени—мачки ноктот софи, кучиња се тркалаат во flowerbeds, и полошо.Очекувајте го неочекуваното!.

Кон својствата

Производи во категоријата