Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ezy Доза Течност Медицина Шишиња | 3 Oz Складирање | Дете-Отпорни Ззп | Случај на 110

Ezy Доза Течност Медицина Шишиња | 3 Oz Складирање | Дете-Отпорни Ззп | Случај на 110

DEN 767.76
 

Производот е достапен
Достапност

пластика.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Едноставен дизајн, Спречува преку вметнување и укина течни или решение без никаков напор.ДЕТЕ-ОТПОРНИ КАПА.СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА : Содржи 110 Течни Медицина Шишиња.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Квалитет на дизајн, Изградени да издржат повторна употреба.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : EZY ДОЗА производи се направи живеат поздраво едноставно полесно, Многу производи се одобрени од страна на Фондација за Артритис.Ezy Доза Килибар ovals исполнат USP барања за "тесни" И "светлина" за Заштита.Капи се дете-отпорни.Случај на 110 ovals и капи.

Кон својствата

Производи во категоријата