Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MaxLLTo 5ft Екстра Долг USB УЗ-E6 Батерија Полнач Податоци за Замена на Кабел Води за Sony Cybershot Камера DSC W800 Б/S W800 P/Р W800 L/К

MaxLLTo 5ft Екстра Долг USB УЗ-E6 Батерија Полнач Податоци за Замена на Кабел Води за Sony Cybershot Камера

DEN 143.76
 

Производот е достапен
Достапност

USB Батеријата Полначот +Податоци SYNC Кабел Кабелот За Sony Cybershot Камера DSC W800 Б/S. Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики.Замена УЗ-E6 / УЗ-E16 / УЗ-E17 За Sony Дигитални Камери подолу модели.Компатибилен со : Sony Cybershot Дигитална Камера DSC-W800 / W800s / W800b / W800p / W800r / W800l / W800k.Должина & тежина : 5 метри, светлина и лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1 единица на USB кабел.Сосема Нов, High Speed USB 2.0 Податоци/Доведе Кабел (не-ОЕМ).Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален фото апарат на USB-подготвени компјутер, USB хаб или фото печатач/dock за префрлување на слики. 2-во-1 тема : (a) го поврзува овој кабел со Sony AC-UB10 USB AC адаптер со цел да се добие ѕид полначот и полнете ја вашата камера е батеријата, јас.e.ВО-камера Батерија полнач (б) можете да ја дополните камера батеријата преку компјутер со USB порта за користење на нашата кабел Висок квалитет на кабел : Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI/RFI Пречки Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки пренос До 480 Mbits/sec трансфер USB 1.0, 1.1 & 2.0 компатибилен.Должина & тежина : 4 метри, светлина и лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1 единица на USB кабел.Компатибилен со : Sony Cybershot Дигитална Камера DSC-W800 / W800s / W800b / W800p / W800r / W800l / W800k MONEY ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме Компанија која што сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Радосно да го Прифати Враќањето и да Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите - 24 Месеци - Размена.

Кон својствата

Производи во категоријата