Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SZRMCC XLR 4 Pin Машки да 2B 8 Дупка Женската Моќ Кабел за ARRI Алекса Мини Камера

SZRMCC XLR 4 Pin Машки да 2B 8 Дупка Женската Моќ Кабел за ARRI Алекса Мини Камера

DEN 1751.76
 

Производот е достапен
Достапност

Ви овозможува да власт вашиот ARRI Алекса Серија Камера како што ARRI Алекса Мини / Amira Камера користење на Надворешна Батерија со XLR 4 Pin Женската порта.Извор на енергија Може да се Антон Bauer се прошири на Батеријата, со 4 Pin XLR приклучок.Приклучете : XLR 4 Pin Машки Конектор; Plug Б : 2 B 8 Pin Женски Конектор.Кабел Должина : 31.5 инчи/80см(Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

Кон својствата

Производи во категоријата