Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FST Кожен Камшик со Плетенка се Справи со Flogger BDSM Тепањето Гребло Секс Играчка за Парови Игра

FST Кожен Камшик со Плетенка се Справи со Flogger BDSM Тепањето Гребло Секс Играчка за Парови Игра

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вештачка кожа материјал : безбедно, без остар раб, не-токсични и без мирис.Издржливи и флексибилни за долго време игра.Плетенка дизајн на целата камшик, овој класичен камшик е fulled со рачно изработени плетенка дизајн, повеќе диви и убави, вие сте за да го освојат вашиот партнер и да победи.Апликацијата:за Голема улога игра, СМ роб игри, cosplay страна, карневалот фестивал и други прилики.Додадете забава на вашиот сексуален живот и да се подобри вашиот квалитет на живот, ова камшик е добар избор за вас.На изненадени подарок за вашите најблиски, за да се просветат вашиот секојдневен живот и ќе може да имаат подобри односи со вашите најблиски.Дискретна пакување и грижете се-слободен набавка : да ја Заштитите вашата приватност целосно, не постојат чувствителни зборови на пакувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Мерки на претпазливост : ве Молиме следете ги принципите на сигурност, рационалност, рамноправност и voluntariness.Задржите буден кога го користите.Избегнувајте однесување проблеми предизвикани од емоционална возбуда, алкохол, итн.Двете страни се еднакви и сите активности мора да бидат одобрени од страна на двете страни.Ве молиме да побара од другата страна за дозвола пред да се користат.Кога се користи, останете будни и да се избегне прекумерна однесување.Ако се чувствувате болест, престанете да го користите веднаш.

Кон својствата

Производи во категоријата