Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Орбита LR-50A Канал Тело, 1/2 Навој Умре Фрлија Алуминиум w/Cover & Заптивка - Тип LR

Орбита LR-50A Канал Тело, 1/2 Навој Умре Фрлија Алуминиум w/Cover & Заптивка - Тип LR

DEN 68.40
 

Производот е достапен
Достапност

Умре Фрлија Бакар-Слободен Алуминиум Со Умре Екипа Се Покријат Neoprene Заптивка.Орбитата LR50 A е 1/2" навој канал тело.Таа доаѓа во Вид LR тело форма.Оваа Орбита навој канал тело е водоотпорна електрични монтажа и доаѓа со капак и заптивка.Овој модел е изградена надвор од алуминиум материјал.

Кон својствата

Производи во категоријата