Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Southwire LTNM-CP-075 3/4 Течни Тесни неметални Притисни го Инсталирате LT Спојка, Сива

Southwire LTNM-CP-075 3/4 Течни Тесни неметални Притисни го Инсталирате LT Спојка, Сива

DEN 195.12
 

Производот е достапен
Достапност

Пренослив и обновливи, SIMPush Фитинзи за инсталација без алатки, брзо, со едноставно притискање на монтирање на канал.Едноставен и брз притисни-за-инсталирање на течни тесни канал фитинзи.Работи со не-метални, тип Б течни тесни канал.Произведени со УВ-отпорни смола.NEMA 4 X, IP66. SIMPush, притисни-за-инсталирајте спојки се користи за да се поврзете течни тесни канал цврсто, и без алатки.Овие робусни конекции се оценети за директно закопани, водонепропусен конкретни тесни.

Кон својствата

Производи во категоријата