Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3 Парчиња Зима и Топло Черепот Капа Мека Поларните Руно Beanie Шапка Дебели Windproof Види Капа Скијање Отворено Капа за Мажи Жени

3 Парчиња Зима и Топло Черепот Капа Мека Поларните Руно Beanie Шапка Дебели Windproof Види Капа Скијање Отворено

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Поларните Руно.Опремени затворање.Пакет количина : ќе добиете 3 парчиња мека поларните руно beanie капи, во 3 различни бои, доволно количество и богата боја на избор може да се сретнат разни носи потреби и замена, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели или семејства.Меки и удобни материјал : овие зимски beanie капи се направени на квалитетот поларните руно, мека на допир и удобен за носење, дебела и издржлив, лесен и windproof, кој ќе ви даде носи пријатно искуство.Одговара на повеќето луѓе : оваа зима работи черепот капа поседува добри растеглив перформанси, една големина одговара на повеќето луѓе да се носат, може да се носат со долг џемпер, шамија, leggings, и чизми, одлична за било мажи или жени, исто така, прави прекрасен зимски дар.Се вклопи во повеќето случаи : овој мултифункционален headwear е многу погодна за внатрешна носи прилики и активности на отворено, како што се училишни настани, кампување, планинарење, трчање, возење велосипед или други активности каде што сакате да ги задржите вашата глава топло.

Кон својствата

Производи во категоријата