Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бес Powersports Двојно АТВ Превозникот Рек & Вчитување Рампи за Подигнување Камиони со 6 или 8 ft. Кревети

Бес Powersports Двојно АТВ Превозникот Рек & Вчитување Рампи за Подигнување Камиони со 6 или 8 ft. Кревети

DEN 6456.00
 

Производот е достапен
Достапност

Преобразува 6 или 8 нога пикап камионот корито во разноврсна решетката за превоз на 1 или 2 АТВ ' s. Вклучува (2) 12 ft.долго алуминиум рампи за утовар лесно да се вчита АТВ врз решетката платформа.Голема во било какви временски услови, алуминиум дијамант плоча песни обезбеди дополнителна контрола.Вграден-во главоболка рек штити пикап камион кабината.Висок квалитет на челична конструкција со дебел црн прав-грб заврши.Двојно АТВ управување со алуминиумска рампи.Здрав двојна АТВ спорт рек систем, носивост & транспортира до 2 quads во 6 или 8 нога пикап камион кревет.Вклучува две 12' долго x 14" широк алуминиум рампи за утовар, специјално дизајнирани да се вчита АТВ е ефикасно за Haul All камион решетката.

Кон својствата

Производи во категоријата