Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ANPART Покривот Рек Crossbars одговара за 2013-2015 2017-2019 за Ford EcoSport Алуминиум Скок Товар на Превозникот Црна Вклопува Страна Шини Модели САМО Max Оптоварување 165LBS

ANPART Покривот Рек Crossbars одговара за 2013-2015 2017-2019 за Ford EcoSport Алуминиум Скок Товар на Превозникот

DEN 2092.56
 

Производот е достапен
Достапност

Fitment - Автомобил crossbar покривот рек одговара за 2013-2015 2017-2019 за Ford Eco Sport се Вклопува Страна Шини Модели САМО.Детали - Продадени во парови; направени од алуминиум, ова издржливи, ' рѓа крстот бар систем може лесно да се застане на елементи.Функции - Max капацитет е 165 LBS,Одлично решение доколку имате преголеми ставки кои треба да ги транспорт како : кајаци, канута, багаж, snowboards, скии, велосипеди, риболов столбови и повеќе.Нашата Предност - без разлика Дали тоа е крос-кантри патување или отворено истражување, никој не треба да биде ограничена само на она што може да донесе.Има crossbars дава слобода да носат дополнителни елементи заедно за патување.Доаѓаат со сите инсталација на хардвер, нема промена, ниту сечење, ниту за дупчење што се бара,многу лесно може да се инсталира.Совети - Кога ќе ја прими стоката, ако се водат за исчезнати, додатоци, ве молиме проверете ја последната слика и контактирајте со нас да ја додатоци!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Функција : Едноставен и лесен installation No измена, сечење или дупчење required Smooth површина, ножот стил, помага во намалување на ветер noise Long траен & издржливи завршница, погоден за сите weathers Installation хардвер и додатоци за монтирање included Fitment : за 2018-2019 за Ford Eco Sport Импулс Спорт Комунални 4-врата 1.5 за 2018-2019 за Ford Eco Sport S Спорт Комунални 4-врата 1.0 за 2018-2019 за Ford Eco Sport S Спорт Комунални 4-врата 2.0 за 2018-2019 за Ford Eco Sport SE Спорт Комунални 4-врата 1.0 за 2013-2014 година 2018-2019 за Ford Eco Sport SE Спорт Комунални 4-врата 2.0 за 2018-2019 за Ford Eco Sport СЕД Спорт Комунални 4-врата 2.0 за 2018-2019 за Ford Eco Sport Титаниум Спорт Комунални 4-врата 1.0 за 2013-2015 2017-2019 за Ford Eco Sport Титаниум Спорт Комунални 4-вратата 2.0 за 2018-2019 за Ford Eco Sport Тренд Спорт Комунални 4-врата 1.5 за 2015 2017-2019 за Ford Eco Sport Тренд Спорт Комунални 4-врата 2.0 Носат ракавици додека installing Do не се вчита надвор капацитет.Не повеќе ги заостри копчиња и bolts Package се Вклучени : 2 * Покривот rack Necessary Монтажа Хардвер Се Вклучени.

Кон својствата

Производи во категоријата