Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ECCPP Покривот Рек Страна Шини Компатибилен за Nissan Непријателските 2014- Товар Полици Скок Багаж Кајак Кану Превозникот Рек - Max Оптоварување 150LBS Кајак Рек Додатоци

ECCPP Покривот Рек Страна Шини Компатибилен за Nissan Непријателските 2014- Товар Полици Скок Багаж Кајак

DEN 2057.28
 

Производот е достапен
Достапност

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНИ - ECCPP покривот рек одговара за Nissan Непријателските Однапред Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014 година, за Nissan Непријателските Ексклузивни Спортски Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014 година, за Nissan Непријателските S Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014-2016, за Nissan Непријателските Смисла Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014 година, за Nissan Непријателските SL Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014-2016, за Nissan Непријателските SV Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014-2016.Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел биде прв план купување.ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА - Со покрив багажник, може да се земе вашиот живот на турнеја.Вашиот велосипеди, вашиот скии, вашиот канута или кајаци, и вашиот чантата и риболов столбови.Да не зборуваме за екстра-се обезбеди покрив кутии и пространа превозникот кошеви за посебен товар. 150 LBS ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Несреќа тестирани, носат и солза simulationst, тешка внатрешна структура, создава најсилните капацитет 150 LBS кога се рамномерно распоредени.Надминува ОЕМ делови во најбезбедно, најсилниот и повеќето стилски.НАДГРАДИ ДИЗАЈН и ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Низок профил & насочат дизајн овозможуваат тоа за намалување на ветер отпор и бучава ефикасно.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени во пакетот.Без дупчење/сечење е потребно.ВАЖНО БЕЛЕШКИ - пакетот доаѓа со завртки или други потребни хардвер монтажа, Ако тоа е изгубена поради логистика, ве молиме контактирајте со нас за замена.Ве молиме проверете ги опис или користите година,се направи,модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол за да се потврди компатибилноста биде прв план ставање ред.Спецификација на производот : Тип на Производ : Покрив Полици Crossbar Quantity : 2 Парчиња (1 пар)Боја : Silver Load Капацитет : 150 LBSGross Тежина : 6.35 lbs(2.88 kg)Пакет Димензии (L* W* H) : 39.77" * 7.88" * 4.73 инчен (101 * 20 * 12 cm)Опис на Производот : ECCPP ви дава сите функционалноста на покривот багажник, без да се жртвува било стил.Бар дизајн лесно се интегрира со возило на дизајнот, и да се создаде елегантен, спортски изглед.На ECCPP аеродинамичен барови се конструирани да се обезбеди најниска можна влечете, и намалена правец на нивоата на бучава.Fitment : за Nissan Непријателските Однапред Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014 година за Nissan Непријателските Ексклузивни Спортски Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014 година за Nissan Непријателските S Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014-2016 за Nissan Непријателските Смисла Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014 година за Nissan Непријателските SL Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014-2016 за Nissan Непријателските SV Спорт Комунални 4-вратата од 2,5 L 2014-2016.

Кон својствата

Производи во категоријата