Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BRLUCKY Компатибилен with2X Задните Тркала Центар & Имајќи Собранието for03 0600 04 Автомобилската Товар Полици

BRLUCKY Компатибилен with2X Задните Тркала Центар & Имајќи Собранието for03 0600 04 Автомобилската Товар Полици

DEN 1036.80
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : 1.Иновативни тркалаат форма дизајн обезбедува конзистентни и оптимално preload.; 2.Тркала Студ Завртки : Воланот studs функција заштитен слој, кој им помага да се спречи рѓа и корозија, овозможувајќи за полесно отстранување и соодветна torquing на воланот орев.; Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!; 5.Конструиран за да се надминат проблемите и да дава мазна, сигурен перформанси.Специфики : ABS Сензор : W/O ABS.Ставка-се Нуди : 2x Тркала Центар & Имајќи Собранието & Имајќи Собранието.Дел# : 512183-2. Гаранција : 1 Година.Features1.Иновативни тркалаат форма дизајн обезбедува конзистентни и оптимално preload.2.Тркала Студ Завртки : Воланот studs функција заштитен слој, кој им помага да се спречи рѓа и корозија, овозможувајќи за полесно отстранување и соодветна torquing на воланот орев.Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!5.Конструиран за да се надминат проблемите и да дава мазна, сигурен перформанси.Specifics ABS Сензор : W/O ABSItem-Offered2x Тркала Центар & Имајќи Собранието & Имајќи Собранието.

Кон својствата

Производи во категоријата