Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
за Тојота Такома Кревет Рек Оверленд Камион Товар Багаж Превозникот Компатибилен со Тојота Такома 2005-2022 2/3 Генералот Пикап Камиони

за Тојота Такома Кревет Рек Оверленд Камион Товар Багаж Превозникот Компатибилен со Тојота Такома 2005-2022

DEN 4776.00
 

Производот е достапен
Достапност

Такома Кревет Рек Компатибилен со 2005-2022 Тојота Такома Модели, Работа со двете кратки кревет и долго кревет Такома.Мулти-цел товар систем за управување.Вграден-во монтажа поени овозможи неограничен опции за додавање на додатоци.Пред-намалување на плоштадот дупки за монтажа на следниве додатоци : универзална Hi-Лифт Приклучоци, Roto Pax гориво пакети, резервни гуми, скок шатори, обновување влечење песни, итн.Номинална капацитет (рамномерно распоредени) : 440 Lbs динамичен, 880 Кг статични висината на кревет железнички до врвот на решетката е за 13.5".Тешки-должност, висока затегнувачка 14-мерач(5/64 во) челична конструкција.Вклучува Т-слот ореви за приврзаност кон фабрика страна шини.Текстура црна прав грб заврши 2 години Гаранција.Објектот специфики.Погодни за : 2005-2021 Тојота Такома Fitment Тип : Директна Замена.Завршна површина : Прав-Обложени Поставеност на Возило : Горниот дел.Карактеристики : Отстранлив Тип : Покрив Железнички Решетката.Материјал : Челик Боја : Црна.Кога екстра товарниот простор е апсолутно е потребно, може да се потпре на оваа Песна Решетката.Тоа ви овозможува да се качи и да се организираат најмногу авантура додатоци.На страна кули, понуди погодно место да се качи високо лифт џек, резервни гуми,Roto Pax Гориво Пакети и други предмети.Ние ќе се фокусираме на висок квалитет на производите и брза испорака на купувачот.Па ве молиме да уживате во вашата шопинг тука.

Кон својствата

Производи во категоријата