Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Приливите Целосна Должина Покривот Управување со Backet Одговара за 18-22 Wrangler Л 4 Врата

Приливите Целосна Должина Покривот Управување со Backet Одговара за 18-22 Wrangler Л 4 Врата

DEN 3719.76
 

Производот е достапен
Достапност

Практичен начин на ЖивотНадвор од Overlanding и off-возење, покривот решетката може да биде многу практичен за секојдневниот живот.Покривот Решетката е способен за вршење на товари од и до 300 килограми, што ќе ви овозможи да носат дополнителен товар и материјали, без предавање на ентериер соба. 18-22 Wrangler Л 4 Вратата.Покривот Решетката е способен за вршење на товари од и до 300 килограми, што ќе ви овозможи да носат дополнителен товар и материјали, без предавање на ентериер соба.Off-Road СкладирањеШто може да се фрли само за ништо на вашиот нов рек – чување на кутии, за обновување на опрема, помошни резервоари за гориво, тенди, обновување/влечење кола, здраво-лифт џек, вода контејнери, кампување додатоци, оверленд врнежи како Water Port, па дури и скок шатор.Тоа се инсталира користејќи вашето возило е фабрика за монтажа, па нема да мора да вежба дупки за време на инсталацијата.Покрај тоа, има некои на вашиот опрема на покривот може да се овозможи полесен пристап и може да заштедите драгоцено време додека патуваат или поставување на кампот.За специјализирани товар како спортска опрема, гуми, или патека приклучоци, овој покрив решетката може да биде опремена со адаптер загради.Општи СкладирањеПокривот полици се одлични за повеќе од само off-возење и Overlanding.Снема простор за вашата над-големина гуми?Ќе го претпоставам, фрли на рек!Ние може да се задржи случува, но ќе го добиете идеја.Ако она што се за чување може да храбри елементи и не е absurdly тешка, ќе може да се качи на покривот.

Кон својствата

Производи во категоријата