Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ECCPP Покривот Рек Crossbars Компатибилен за Тојота Сиена 2011-2020 Товар Полици Скок Багаж Кајак Кану Превозникот Рек - Max Оптоварување 150LBS Кајак Рек Додатоци

ECCPP Покривот Рек Crossbars Компатибилен за Тојота Сиена 2011-2020 Товар Полици Скок Багаж Кајак Кану Превозникот

DEN 2149.44
 

Производот е достапен
Достапност

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНИ - ECCPP покривот рек одговара за Тојота Сиена L за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2013-2019, за Тојота Сиена ЛЕ за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020, за Тојота Сиена Ограничена за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020, за Тојота Сиена SE за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020, за Тојота Сиена SE за Мини Патникот Ван 5-вратата од 3,5 L план за 2011-2015, за Тојота Сиена XLE за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020. ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА - Со покрив багажник, може да се земе вашиот живот на турнеја.Вашиот велосипеди, вашиот скии, вашиот канута или кајаци, и вашиот чантата и риболов столбови.Да не зборуваме за екстра-се обезбеди покрив кутии и пространа превозникот кошеви за посебен товар. 150 LBS ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Несреќа тестирани, носат и солза simulationst, тешка внатрешна структура, создава најсилните капацитет 150 LBS кога се рамномерно распоредени.Надминува ОЕМ делови во најбезбедно, најсилниот и повеќето стилски.НАДГРАДИ ДИЗАЈН и ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Низок профил & насочат дизајн овозможуваат тоа за намалување на ветер отпор и бучава ефикасно.Лесно да се соберат & отстрани во минути.Сите хардвер се вклучени во пакетот.Без дупчење/сечење е потребно.ВАЖНО БЕЛЕШКИ - пакетот доаѓа со завртки или други потребни хардвер монтажа, Ако тоа е изгубена поради логистика, ве молиме контактирајте со нас за замена.Ве молиме проверете ги опис или користите година,се направи,модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол за да се потврди компатибилноста пред ставање ред.Спецификација на производот : Тип на Производ : Покрив Полици Crossbar Quantity : 2 Парчиња (1 пар)Боја : Black Load Капацитет : 150 LBSGross Тежина : 7.1 lbs(3.22 kg)Пакет Димензии (L* W* H) : 43.31" * 7.09" * 5.12 инчен (110 * 18 * 13 cm)Опис на Производот : ECCPP ви дава сите функционалноста на покривот багажник, без да се жртвува било стил.Бар дизајн лесно се интегрира со возило на дизајнот, и да се создаде елегантен, спортски изглед.На ECCPP аеродинамичен барови се конструирани да се обезбеди најниска можна влечете, и намалена правец на нивоата на бучава.Fitment : за Тојота Сиена База за Мини Товар Ван 5-вратата од 3,5 L 2012-2015 за Тојота Сиена База за Мини Патникот Ван 4-врата 2.7 L 2011-2012 за Тојота Сиена База за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2013 2016-2018 за Тојота Сиена База за Мини Патникот Ван 5 врати 2.7 L 2011-2012 за Тојота Сиена База за Мини Патникот Ван 5-вратата од 3,5 L план за 2011-2015 за Тојота Сиена Ограничена за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020 за Тојота Сиена Ограничен Премија за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2018-2019 за Тојота Сиена SE за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020 за Тојота Сиена SE за Мини Патникот Ван 5-вратата од 3,5 L план за 2011-2015 за Тојота Сиена SE Премија за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2018-2019 за Тојота Сиена XLE за Мини Патникот Ван 4-вратата од 3,5 L 2011-2020 за Тојота Сиена XLE за Мини Патникот Ван 5-вратата од 3,5 L план за 2011-2015.

Кон својствата

Производи во категоријата