Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TeraFlex 4722000 JK Нево Покривот Rack (Сребро)

TeraFlex 4722000 JK Нево Покривот Rack (Сребро)

DEN 14759.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одговара на Џ.К Wrangler Unlimited 4-Врата тешко топ модели само.Статички на оптоварување од 850 lbs.Уникатен лесно да се постигне пристап дупки овозможи брз тешко врвот отстранување со само 4 дополнителна монтажа на сврзувачки елементи за да се олабави. 2007-2010 JKs повик Tera Flex услуги на клиентите пред да ги нарачате.На Tera Flex JK Нево покривот рек вклучува ОЕМ естетика и стил со солиден учинок во наменски изградена за конфигурација, која ќе ви даде способност да се прошири вашата авантура дури и подалеку.Фабриката заврши изглед го прави дома во градот или целосно вчитани на Рубикон.На низок профил, рационализација дизајн е намерно ненаметлива кога извадени за да се намали отпор на воздухот и бучавата.На Нево решетката има статични на оптоварување од 850 кг., и динамичен за возење на оптоварување од 200 кг.

Кон својствата

Производи во категоријата