Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Spec-D Подесување Фабрика Стил Црна Врвот Товар Покривот Полици Крос Патека Барови 2Pc Компатибилен со Хонда Crv Cr-V 2017-2018

Spec-D Подесување Фабрика Стил Црна Врвот Товар Покривот Полици Крос Патека Барови 2Pc Компатибилен со Хонда

DEN 1422.96
 

Производот е достапен
Достапност

✔️ Сите на Нашите Предмети се 100% Во Оригинална Амбалажа!Вие Никогаш Нема да Добие Користи Објект Од Нас!. ✔️ Предмети кои се потполно Исти како што е Прикажано на Сликите!Ќе Добиете Точната Ставка Сте го Купиле!. ✔️ Инсталација прават Лесно на Сите Наши Предмети!Малку да Нема Промени се потребни во Најдобар!. ✔️ 30 Дена Наплата & 90 Дена Неисправни Објект Замена Гаранција!Било какви Проблеми Со Вашиот Објект ве Молиме Јавете/Ни e-mail и Ние Ќе Ви Помогне!. ✔️ FITMENT : Компатибилен со Хонда CR-V 2007-2011 модели.Сосема нов во оригинално пакување.Иста како што е прикажано на сликата!Доаѓа со двете предни и задни крстот барови.Направен од висок квалитет на мала тежина алуминиум со црна прав обложени заврши.Крстот бар димензија : L : 42.5" x W : 9" x H : 4"(Дебелината на лентата : 2.75" инчи).Целосно max оптоварување : 150 кг Доаѓаат со сите хардвер за инсталација е потребно.Едноставен за инсталација, без промени се потребни.Fitment : 07-11 Хонда CR-V модели.

Кон својствата

Производи во категоријата