Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пред Тркач Slimline II Покривот Решетката за Полнење Компатибилен со Тојота Такома (2005-Тековно)

Пред Тркач Slimline II Покривот Решетката за Полнење Компатибилен со Тојота Такома (2005-Тековно)

DEN 262.80
 

Производот е достапен
Достапност

Off-road сила на патот софистицираност. 50+ додатоци на располагање да се качи вашиот опрема & играчки.Силна, модуларен, лесни, ниска профил : Пред Тркач за определување на бар во карго носи решенија.Уникатен гром на дизајн го прави монтажа на товар на врвот, дното или која било страна на рек лесно и штракаат слободни.Целосен комплет вклучува Пред Тркач фах 1255mm x 1358mm, 2 Метри Шини, со маса отворање и правец deflector.Вклучува детални Монтажа Инструкции и Ограничени Доживотна Гаранција.Крајната off-road сила ги исполнува вистински on-road перформанси. 55 големини. 50+ Додатоци.Доживотна гаранција* На Slimline II Покривот Решетката од Пред Тркач е : Силна : Дизајниран и изграден за да ги задоволат off-road услови на Африка.Направени од високо густина алуминиум, Пред Тркач Slimline II лента е оценет да носат 300 килограми / 660 кг и може да го издржат стресот од било авантура.Лесна : 30% полесен од челик.Патентиран дизајн нуди најдобри сила за губење на односот на секој покрив решетката.Модуларен : Заврши покривот рек дизајн флексибилност.Повеќе slats да се додаде за да се создаде цврста платформа или експедицијата стил шини дури и може да биде лесно се додаде за да се создаде класичен покрив рек кошница форма.Ако било кој поединец компонента на покривот преградата станува случајно оштетен, на дел може да бидат заменети надвор без да го замени целиот послужавник.Низок профил : Уникатен Т-отворот за монтажа на системот создава "рамно" палуба.Оваа рамни терени дизајн е ненаметлива и комплименти линии на денешните автомобили.Бидејќи не постојат несакани шини, тоа е полесно и побрзо да се отстрани чуваат опрема.Издржливи : На Slimline II послужавник е изработен во Јужна Африка целосно со корозија слободни алуминиум додека монтажа решенија се или сите алуминиум или нерѓосувачки челик обезбедување на животниот век на стабилност.Разноврсна : На Slimline II нуди лесен on и off монтажа на секаков вид на авантура опрема.Товари се независно обезбедени било каде на врвот, страните, или на дното на рек користење Пред Тркач е уникатен гром на системот.На Slimline II нуди неограничени можности за крајниот корисник да се прилагодите на уредување на над 50 Пред Тркач покривот рек додатоци.

Кон својствата

Производи во категоријата