Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
KML Челик Целосна Должина Покривот Рек Одговара за 18-22 Wrangler Л 4 Врата

KML Челик Целосна Должина Покривот Рек Одговара за 18-22 Wrangler Л 4 Врата

DEN 17159.76
 

Производот е достапен
Достапност

Изградена од тешки-должност челик.Се одликува со солиден дизајн. 18-21 Wrangler Л 4 Вратата.Обезбедува дополнителен товар простор.Инсталацијата не е лесно и не бара од дупчење.Целосна Должина Покривот Решетката.Обезбедува Простор за Дополнителен Товар.Може Да Го Носи И До 300 Килограми.Правец На Deflector Дизајн Намалува Правец На Бучава.Текстура Црна Прав Обложени Заврши.Се вклопува 2018-2021 Wrangler Л 4-Врата Hardtop Модели.

Кон својствата

Производи во категоријата