Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Westin 57-8005 HDX Главоболка Багажник , Црна

Westin 57-8005 HDX Главоболка Багажник , Црна

DEN 8274.96
 

Производот е достапен
Достапност

Возило за специфични апликации.Аглеста louvers обезбеди сенка и заштита на задното стакло.Заварени тај-off куки. 4 монтажа јазичиња за светла или додатоци.Accommodates повеќето големи бренд алатка кутии.Westin е комерцијални одделение HDX Главоболка Рек го штити вашиот заден прозорец од потенцијалната штета од менувањето на товар.Заварени тај-off куки за обезбедување на вашиот товар се стандард на сите апликации.Аглеста louvers задржи сончева светлина надвор, кабината кул, и да се спречи УВ оштетување на вашиот ентериер сите, истовремено овозможувајќи непречен видливост. 4 планината јазичиња ви даде опција на додавање на безбедноста светла или додатоци.Accommodates сите поголеми бренд алатка кутии. 2" дијаметар круг врвот цевка, го прави лесно да се слајд скали и товар.Вклучува целосен монтажа хардвер за едноставни, топ-на инсталација.Тешки црн или бел прав грб заврши.

Кон својствата

Производи во категоријата