Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DEE ЗИ DZ4468JK Товар Рек Планината

DEE ЗИ DZ4468JK Товар Рек Планината

DEN 1799.52
 

Производот е достапен
Достапност

Заградата за Хексадецимален Крстот Железнички Инсталација.Одговара тип : Возило се Специфични.Вклучени компоненти : Инсталација на Хардвер.Пакет Димензии : 12.0 L x 5.0 H x 12.0 W (инчи).Dee Зи Џип Товар Rack (Протези) - Фати многу потребен простор за складирање на вашиот Jeep Wrangler со Dee Зи е товар полици (се продава одделно).Обичај се вклопуваат дизајн да alight со една фабрика дупки во вашиот Wrangler JK да се елиминира дупчење.Направени од издржлив челик кој е заштитен со текстура црна прав грб кој NRT (Нема Рѓа Технологија), која е специјално развиен слој, кој го зголемува заштита од корозија.На сите хардверски вклучени.Карго Полица се продава одделно.

Кон својствата

Производи во категоријата