Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Унија Жилети Замена Жилети - 4 Пакет

Унија Жилети Замена Жилети - 4 Пакет

DEN 230.16
 

Производот е достапен
Достапност

3-жилет сечилото главата испорачува блиски, мазно бричење.Рачките се продава одделно.Подмачкување на лента спречува кожата од иритација.Парови со Мах 3 жилет рачки. 4 жилети по пакет.Овие замена жилети се компатибилни со Унијата Жилети и Mach3 жилет рачки.Мажите, никогаш не одат без бричење со овој пакет на четири.Секоја глава има 3 лопати и подмачкување на лента, за близок, мазно бричење што нема да ја иритираат кожата.

Кон својствата

Производи во категоријата