Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Gillette Фузија ProGlide Моќ Жилет Замена Кертриџ-8 ст, 2 pk

Gillette Фузија ProGlide Моќ Жилет Замена Кертриџ-8 ст, 2 pk

DEN 848.64
 

Производот е достапен
Достапност

Gillette Фузија Pro Glide Моќ Жилет Замена Cartridge Gillette е најдобро бричат, дури и ако го отсекува секој ден.Фузија Pro Glide е пробив на ножот технологија помага да се испорача Gillette повеќето удобно избричат некогаш во прирачникот и батеријата напојува.Нејзините потенки, пофини ножеви обезбеди значително помалку затегнување и се повлече и напор планирам.Тоа е Gillette најнапредните Бричење Систем.Gillette е најдобро избричат reengineered потенки ножеви напор планирам.Помалку затегнување & се повлече.Microcomb водич им помага на косата да ножеви рационализација на удобност guard нови канали расчистуваме вишокот првично училиште.Сега потрошувачите може да се доживее неверојатни удобноста, дури и ако тие се отсекува секој ден.

Кон својствата

Производи во категоријата