Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амазон Основна Нега Tussin СП Max, Повеќе Симптом Кашлица Ладно & Грип, Болка Знаците/Треска Редуктор, Кашлица Suppressant, Expectorant & Носната Decongestant, 8 Fl Мл

Амазон Основна Нега Tussin СП Max, Повеќе Симптом Кашлица Ладно & Грип, Болка Знаците/Треска Редуктор, Кашлица

DEN 205.44
 

Производот е достапен
Достапност

АКТИВНИ СОСТОЈКИ : Ова ладно медицина содржи болка знаците/треска редуктор, кашлица suppressant, expectorant и носната decongestant.Да се споредуваат со активни состојки во Robitussin Тешка Мулти-Симптом Кашлица Ладно + Грип.МАКСИМАЛНА СИЛА : Ова ладно медицина овозможува максимална сила олеснување на повеќе настинка и грип симптоми како што се кашлање, назална конгестија, синус метеж и притисок, помали болки и болки, болки во грлото, главоболка и привремено го намалува високата температура.СЛУЗ ОЛЕСНУВАЊЕ : Земете оваа ладна медицина да им помогне на олабави флегма (слуз) и тенки бронхијална секрет да се исцеди бронхијалните цевки и направи кашла попродуктивни.НЕ-СОНЛИВОСТ : Ова не-сонливост на настинка и грип медицина обезбедува помош за возрасни и деца на возраст од 12 години и повеќе.Дозирање првенство вклучени.ОДЛИЧЕН ВКУС ЛАДНО МЕДИЦИНА : Основна Нега Tussin СП Max, Повеќе Симптом Кашлица Ладно & Грип е глутен слободни, шеќер слободни и алкохол слободни.Максимална сила се тврди врз основа на максимални нивоа на активни состојки за 4 часа доза.Споредете да Robitussin Тешка Мулти-Симптом Кашлица Настинка и Грип активни состојки.Се добие ефикасно олеснување на кашлица, болки во грлото, болки во телото, треска, назална конгестија и градите метеж со Основна Нега Tussin Тешка Мулти-Симптом Кашлица Настинка и Грип СП MAX.Овој ефикасен течни кашлица сируп не е сонливост и обезбедува максимална сила слуз олеснување.Тоа содржи моќна комбинација на Ацетаминофен (Болка Знаците/Треска Редуктор), Dextromethorphan HBr (Кашлица Suppressant), Guaifenesin (Expectorant) и Phenylephrine HCl (Назален Decongestant) да се борат на вашиот тешка кашлица, настинка и грип симптоми.За возрасни и деца постари од 12 и повеќе.Максимална сила се тврди врз основа на максимални нивоа на активни состојки за 4 часа доза.Дозирање првенство вклучени.Не-сонливост, алкохол слободни и глутен слободни мулти-симптом олеснување.

Кон својствата

Производи во категоријата