Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дете Тепих ABC Виножито Седење во Училницата Килим со 30 Седишта, 10' x 12' Правоаголник

Дете Тепих ABC Виножито Седење во Училницата Килим со 30 Седишта, 10' x 12' Правоаголник

DEN 16200.00
 

Производот е достапен
Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Kid Carpet производители на највисок квалитет на дете тепих на пазар - Комерцијални квалитет училница килими, дневните килими, и да игра тепих, сите со светли и забава образовна designs.Class 1 оган отценети за комерцијална употреба – Kid Carpet килими ги исполнуваат или надминуваат барањата за употреба во училиштата, daycares и јавни објекти за детска нега.Издржливи доволно за највисок сообраќај области – Kid Carpet килим влакна се направени од 100% tufted најлон со дебел двојно stitched најлон обврзувачки околу раб.Дамка отпорни - Kid Carpet училница килими се третираат со дамка guard кој ги штити против првут и spills.Купи со доверба! – Kid Carpet килими се Направени во САД, CRI Зелена Етикета Плус Уверение, и имаат Ограничен Живот Носат Гаранција.ABC Виножито Училница Седење Килим Овој мулти-функционални килим е одлична алатка за учење на азбуката, организирање на класа и обезбедување на светли и весели централен во училницата.Плоштадите се околу 20. 85" x 20. 2" Kid Carpet бренд килими се направени во нашата фабрика во САД и користи највисок квалитет на печатење и производство стандарди.АБЦ Виножито Седење Килим доаѓа во 24, 30 и 36 светло обоени квадрати за вашите студенти да присуствуваат на.Можете да учат букви и зборот асоцијација со писмо граница.

Кон својствата

Производи во категоријата