Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Koeckritz Овална 11'X16' Деца Премин Lolli Поп 30oz Затворен Простор Килим

Koeckritz Овална 11'X16' Деца Премин Lolli Поп 30oz Затворен Простор Килим

DEN 758.40
 

Производот е достапен
Достапност

Супер Меки 30 мл Област Килим со Ткаени Поддршка.Мека Текстура.Дамка Отпорни.Направен Во САД. *Ве молиме Имајте во предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.Фотографиите се онолку точни колку што е можно; сепак, боите може да се разликува малку во лице поради флеш фотографија и разликите во monitor settings.Секој килим/тепих се произведени со истите бои како сликата.Деца Премин Lolli Поп 30oz Затворен Простор Килим 100% назад јасно допир милениче полиестер.FHA Одобрени Јасно допир милениче филамент.Дамка Отпор и мирис намалување.Ефективни во намалување на воздушни oders. **Ве молиме Имајте во предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Поради флеш фотографија и monitor settings боите можат да се разликуваат некогаш толку малку во споредба со актуелниот објект на кој ќе добиете.Фотографиите се онолку точни колку што е можно.Секој килим се произведени со истите бои како сликата, сепак тие можат да бидат произведени од малку поинаква "боја многу".Што значи кога материјалот е обоена тоа може да се разликуваат во сенка некогаш толку малку.ПРЕВОЗОТ : Поради стандард превозот на никакви ограничувања големина некои килими ќе мора да биде укината за да се задоволат шпедитерите потребните димензии.Ова може да предизвика некои ситни creasing кога за прв пат го добиете вашиот килим.Едноставно се одвиваат и да се постават стан во вашиот саканата локација и овие набори ќе се намали во време.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис на одделот.

Кон својствата

Производи во категоријата