Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
QDY Правоаголна Мека Кожа Килими/патосници за детски Соби/Home Додатоци за Девојки Спални соби и Соби

QDY Правоаголна Мека Кожа Килими/патосници за детски Соби/Home Додатоци за Девојки Спални соби и Соби

DEN 1780.80
 

Производот е достапен
Достапност

☪Користиме високо квалитетни cowhide, Што Дава Најдобри Допир и Чувство. ☪ Не се лизга подлога обезбедува безбедно влечење. ☪големина : 140x200cm,160x230cm, Прилагодување е исто така поддржана, доколку имате потреба, можете да контактирате со нас!. ☪Кожа килими, користи за стол перница или во спалната соба дневна соба оркестарот. ☪Овој сестран модерна килим додава на точниот износ на модата на вашиот простор. ❀Килими Детали Големина : 140x200cm,160x230cm Производ облик : правоаголни Пакет содржина : тепих x1 Ние ќе ви обезбедиме со функционални и декоративни теписи.Стилски прилог на вашиот простор и за домашна декорација.Овој тепих, исто така може да се заштити вашиот кат од прашина, гребнатини, абразија и нагон за чешање на окото. ❀Одржување метод Лесно да се грижи за, само туп да се тресат исклучување на прашина или вакуум. ❀Совети големината е рачно мери, неизбежно ќе биде грешки, и нема да влијае на нормална употреба.Сликата е донесена во вид, поради светлина и други причини, не може да биде мала хроматска аберација. ❀по продажба на гаранција Ние целосно се гарантира вашиот интерес.Ако стоката се оштетени или неисправни по пристигнувањето, ве молиме контактирајте со нас за да испратите замена или целосно враќање на средствата.

Кон својствата

Производи во категоријата