Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Fenny Светот Продавница Брод Меѓународно 1430 Ден Ви Благодарам.VO5 Салон Серија Full Body + Сјај за средството за

Хидратација Формула.Коноп масло исполнет средството за смекнување на косата.Омегас 3, 6 и 9 масни киселин

Garnier Fructis Хидратантен Третираат клима уред, Екстракт од Алое, 98 проценти природно изведен состојки, пове�

Сјајна и Мека : Оваа Косата Балсам Крем ја зајакнува косата, коригира и го спречува сплит завршува, со шт�

2 Парчиња 12 Унца (355ml).Со МикроMoisturizers,.Луксузен Богат Крем.Долготрајни Мекост.Pantene Класичен средството за

Ултра навлажнувачки средството за смекнување на косата да се врати, хидрат, и зајакнување на косата дод�

Suave Професионалци Елегантни клима уред омекнува косата и ја подобрува целокупната текстура.Шампон & кли

Активирање на фоликулите на косата unchoke пора : Ефикасно чистење на површината на скалпот и косата фолику

УДОБЕН момче стапстил цевка.Направени се од СИТЕ ПРИРОДНИ состојки.ПОДМАЧКУВА & REJUVENATES лак стрингови & к�

Свежо кревет секоја вечер, за период до 1 недела.Долготрајна свежина.Ткаенина клима уред со мека релакси

За сува коса.Со marocco argan масло.БЕЗ SILICONES.Argan Масло се користи во убавината обреди за нејзиниот високо негу�

На ЛИЦЕТО ЗА ВАШИОТ СКАЛП : цел да се неделно претходно очисти третман, овој гелврз основа на скалпот гри

Рузмарин, кафеави поморските алги екстракти и јојоба масло со витамин богата со страст овошје помогне з

Органски, природни навлажнувачки балсам за сува коса и осетлива скалпот.Содржи Органски Бадемово Млеко

Козметички производи.бренд : орифлеим.weigt : 200 ml.Богата клима уред со органски извори состојки негување н

алое вера и маслото од јојоба.ја спречува сплит завршува.силикон и paraben слободни.штити обоената коса.вег

2 Парчиња 5.25 Унца (149ml).Одлична клима уред, крем и зголемување.Помага да се елиминира сувост и кршење на к�

ХИДРАТАНТЕН БАЛСАМ : Ревитализира, хидрат и заштита на вашата коса со овој зацврсна клима уред формулир�

Оставам во средството за смекнување на косата го неутрализира несакани рефлексии и го подобрува изблед

4 Вредност Пакет.Ќе Се Купуваат И Четири Од Чајно Дрво Нормализирање На Клима Уред 8 Мл.Чајно Дрво Скалпо

Detangles сплетен косата со лесно влажно или суво чешла.Додава свилен lustroсјај да ткаат и плетенки без израст

УПОТРЕБА : Aritha прав е природен шампон.Aritha во Прав (Sapindmukorossi), исто така познат како Сапун ореви во Прав, се

Strenghtens Губење На Вратило.Ја Враќа Мекоста.Paraben Free Beautiful Коса Naturally The Најдоброто Од Природата За Хранети Bea

Применливи На Повеќе Делови : Раст на Косата Инхибитор Спреј може да се употребува на сите делови на тел�

Тип На Производ : Клима Уред.Објектот Пакет Димензија : 2.794 Centimetersl X4.318 Сантиметри W X17.78 Сантиметри H...

Помага да се зајакне, поправка, и враќање на сува, оштетена или кршливи косата.Безбедна за боја и хемиски

Мирис : Ананас Праска Рајот (Ананас, Праска и Guava со Ѓумбир на Камилица и Benzoin база).Црна Кањоните Црна Кањ�

Мирис : Hollyberry Зачин (Зачинета, зелено и свежо, мирис совршен за одмор).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масл�

Мирис : Зачин Бонбони Капки (Слатко, но, сепак, зачинета, со мало навестување на нане старомоден конфекци

Мирис : Шампањ Топаз (Зелен чај, Cyclemen, се Зголеми и Нане на Ванила Праска цвет база).Црна Кањоните Црна Кањ

Мирис : Земја Килибар (Ориентални, вуди и многу водни.Мала и слатка килибар база со ноти на cedarwood и цртичк�