Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Косата лакови големина се прибл 3inch,направен од висок квалитет на grosgrain лента материјал,спроведен со мет

❤️【20 PCS (10 Pairs)】20 PCS (10 Pairs) ,10 различни бои на Лакови за Коса Клипови вклучени за да одговара на било која �

Материјал : Секој lotе рачно изработени од високо квалитетни chiffon & вештачки бисер и спроведен со цврсти м�

Високо квалитетен материјал : 4 инчи коса лакови клип се состои од врвот одделение grosgrain лента и без нике�

Пакетот вклучува : 24pcs најлон лакови за коса клипови (12 Бои во Парови),Совршено се вклопува и за доенчиња,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ќе добиете 3 парчиња слатки, стилски розова зголеми цвет коса клипови, и 4 парчиња коса лакови.Убаво коса

Ноќта на вештерките пеперутка коса клипови косата клипови за стилизирање алигатор коса клипови бебе ко

Пакетот вклучува : има 4 пакети голема класичен елегантен правоаголник од ноктот клипови .Големина 3.31 x 1

Голем Лак за Коса Клипови : bowknot клип направен од сатен ткаенина и метал француски barrette,мека и издржливи.�

❤️Животински влакна додаток е погоден за деца и возрасни.Иглата felted фокс дефинитивно ќе заличи вашиот

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

* Пакет вклучува 5 парчиња на уникатен hight квалитетот на косата лак * Тоа е супер издржлив коса clip ( не како

Димензија : сребрена боја метал алигатор clip length 2.2 инчен, приложениот лента лак должина околу 4.5 инчен, на

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Содржи 4 клипови.Рака инкрустирани rhinestones, бојата може да биде малку поинаков.За L : 9.5cm / 3.7inch W : 6cm / 2.4inch.Plasti

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Практична коса алатка комбинации : постојат 12 парчиња на косата разделба прстени, 2 парчиња на стаорец о�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Губење На Ноктот Големина : Околу 4 Инчи.Косата клип големи ноктот,Interlocking заби се одржи косата во место.О�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

* Пакет вклучува 5 парчиња на уникатен hight квалитетот на косата лакови, 5 различни стилови за вашата девој

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ретро дизајн, кристално мазна бисери нагласи и додадете елегантен вкус.Во исто време, форма како шанса м