Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
RuPost INSINBI/Клуч на Носителот/Ѕидот Клуч на Носителот Малиот Балерина/Складирање/Home/Насловна Оркестарот/Закачалка

RuPost INSINBI/Клуч на Носителот/Ѕидот Клуч на Носителот Малиот Балерина/Складирање/Home/Насловна Оркестарот/Закачалка

DEN 1589.04
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.INSINBI / Клуч на носителот / Ѕидот клуч на носителот "Малиот балерина" / Складирање / Home / Насловна оркестарот / Закачалка, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : INSINBI; Бела боја; Производ материјал : метал; Место на примена : во бања, за летна резиденција, за дома; Монтажа тип : завртки; Број на куки : 5 компјутери; Подарок намена : за детето, девојка; Повод : годишнина, housewarming; Item Висина : 21.3 cm; Item Длабочина : 1.8 cm; Item Ширина : 25см; Комплетен сет : клуч на носителот, dowel - 2 компјутери .; Земја на потекло : Белорусија Ѕид клуч на носителот INSINBI "Малиот Балерина" не е само функционална производ на кој можете да се откажам копчиња, торба, чадор, јакна или дури и натоварени торба од продавница, тоа е исто така една необична елемент на декор.Ѕидот-монтирани клуч на носителот-ги има многу предности : заштедува простор, обезбедува брз пристап до работи, помага да се задржи на работи во ред, и го одликува соба.При изборот на ѕид клуч на носителот во ходникот, да обрнат внимание на големината и бројот на куки.Најдобра опција е закачалки за 4-5 куки, овој додаток е погоден за мал ходници.Клуч на носителот (ги) е направен од високо-сила челик, која обезбедува на товар на до 10 кг на кука.Боени гарантира еднаква боја на производот, како и отпорност на механички оштетувања.Е снабден со сите потребни елементи за инсталација.Внатрешни работи детали се создаде пријатно чувство. ??.

Кон својствата

Производи во категоријата