Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
RuPost TOPPOSTERS/Декоративни Ѕид Клуч на Носителот

RuPost TOPPOSTERS/Декоративни Ѕид Клуч на Носителот

DEN 1590.00
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.TOPPOSTERS / Декоративни ѕид клуч на носителот, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : TOPPOSTERS; Боја : беж; Декоративни елементи : печати; Место на примена : за дома; Монтажа тип : виси; Број на куки : 7 компјутери; Item висина : 24 cm; Item длабочина : 5cm; Item Ширина : 29cm; Комплетен сет : планината; Земја на потекло : Русија ??.

Кон својствата

Производи во категоријата