Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ХУБЕРТ 6 qt Чистење Комунални Кофа Зелена Пластика - 8L x 8W x 7 1/2H

ХУБЕРТ 6 qt Чистење Комунални Кофа Зелена Пластика - 8L x 8W x 7 1/2H

DEN 464.16
 

Производот е достапен
Достапност

Печатени англиски една страна, шпански една страна.HACCP системот одобрен за безбедност.Зелена pail е означен за чистење решенија.Изработени од пластични и метални материјали за издржливост.Назад Соба Основи.Ако сте во потрага да се намали оперативните трошоци, на задната соба е одлично место за почеток.Хуберт Бренд комерцијален квалитет на производите се цени до 50% помалку отколку на национални брендови.Изберете од Чистење Squeegees, Чистење Кофи, Крпи за Чистење, Џогерите, Четка Кофи, Ѓубре кутиите на двата краја и Повеќе!.

Кон својствата

Производи во категоријата