Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Адаптивни Брзо Полнење во Автомобил Работи за Asus Zenfone 3 Ултра ZU680KL со USB Тип-C Кабел и до 87% Побрзо

VOLT ПЛУС ТЕХНИКА Адаптивни Брзо Полнење во Автомобил Работи за Asus Zenfone 3 Ултра ZU680KL со USB Тип-C Кабел

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2.0 Работи за вашиот Asus Zenfone 3 Ултра ZU680 KL!.Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте on-the-go и компатибилен со БИЛО кој друг USB Тип-C 2.0 Способен Објект!.Qualcomm Брзо Полнење 2.0 плус Монтажни USB Тип-C Кабел овозможи брза размена на инстант трошоци кои се 60-87% Побрзо отколку со стандарден 5 W полначи!.Спецификации : Брзо Полнење 3.0 Функции кои се достапни само на поддржани модели.Излез за QC3 : Max 15 w (5 V1.8 A, 9 V1.6 A, 12 V1.25 A). *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.Адаптивно Брзо Полнење 2.0 Работи за Asus Zenfone 3 Ултра ZU680 KL сет за во Автомобил ќе се Наплаќаат до во трепка, до 60% побрзо отколку Работи за вашите оригинални, основните и конвенционалните полначи!✅Спецификации : ●полначот поддржува USB Брзо Полнење 3.0, кој ги зголемува постојните USB функционалност преку обезбедување поголема моќ компатибилни уреди.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат совршен за двете патни и складирање.●На 3.3 Нога / 1 Метар кабелот е два пати должина на стандарден кабли, што штекер пристап полесно.●Да се разгледа добивање еден за секој автомобил, за патување, и резервни копии и секогаш ќе се затвори брзо полнење.●Ѕидот Полнач е 15 W, 5 Volt, 2.1 Засилувач, Брзо Полнење 3.0 и УЛ Наведени и во Согласност✅Прашања и Одговори : ●Она што е USB Тип-C?USB Тип-C е поставен стане универзален стандард, замена и ја прави целата работа на USB-конекции кои што дојдоа пред тоа.USB Тип-C е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно да се утврди точниот USB конектор може да резултира со грешка.●да се обезбеди правилна USB конекторот е избран, ве молиме консултирајте се Работи за вашиот уред е онлајн или на печатена упатство.●Ако ви треба кабел за приклучување на USB Тип-C уред и не-USB-Тип-C периферни, исто така, утврди пристаништето тип на периферниот уред.Ние го продаде назад компатибилен USB Тип-C кабли и полначи одделно.

Кон својствата

Производи во категоријата