Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
НАЗАД ПРО САД Количка Тркала 16 Рамна Слободен Воздух Помалку Гуми Foamed Полиуретан Количка Гуми 4.80/4.00-8 (Портокал)

НАЗАД ПРО САД Количка Тркала 16 Рамна Слободен Воздух Помалку Гуми Foamed Полиуретан Количка Гуми 4.80/4.00-8

DEN 1025.04
 

Производот е достапен
Достапност

1-Pack 16" високи и 3-1/2" широк.4.80/4.00-8" Гуми. 16" Гуми Дијаметар. 16 Рамна слободни Тркала Barrow Рамен Слободни Гуми Foamed.Полиуретански Количка Гуми Гума Материјал : Foamed. 320 lb капацитет.Перничиња се надувуваат со рачна пумпа само.Не за автопат употреба.Совршен за Изведувачот Колички.Мала тежина, спаси материјал, топлинска изолација и звучна изолација.Со одлична шок-апсорбирање на перформанси, може да биде отпорност, не му наштети на мувла.Тоа е не-токсични и не-мирис.

Кон својствата

Производи во категоријата