Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Вагон Расклопна, Расклопна Количка, Депонија Количка, Мала Количка за Градинарство на Отворено Тревник Двор Фарма Количка

Вагон Расклопна, Расклопна Количка, Депонија Количка, Мала Количка за Градинарство на Отворено Тревник Двор

DEN 552.00
 

Производот е достапен
Достапност

Удобен и лесен : Виткање двор количка идеален за двор работа кои се движат од собирање на плевелите да се шири кората, се движат чакал или карпи, или дури и кастрење.Мулти-цел градина количка : Количка држи до 5 кубни метри на почвата, тули, прекривка, чакал, и повеќе, па можете удобно да се врши уредување и други домашни проекти за подобрување.Удобно handlebar : Дебела, поместена handlebar двојки како стојат неактивен употреба и прави да се движи со количка лесно и удобно.Лесно да се работи : едно тркало за лесно маневрирање, една рамна слободни гуми никогаш не треба воздух, Конструиран за да го издржат тешките употреба.Мултифункционален употреба : виткање комунални вагон количка е одличен за превоз на шопинг, семејни излети, или како стоки' количка и погоден за патувања, патување, одмор, градина, парк, кампување, самопослуга, зоолошка градина, отворено спортски настани, или да се движат предмети.Производ description Take на вашиот тревник, дворот, и уредување на работни места со оваа Количка.Длабоко 6-кубни нога фах ти дава многу простор да се вчита материјали.И, со гума дека никогаш не треба воздух , оваа количка е изграден да се справи со какви било отворено задача.Производ information Product име : Wheelbarrows Product Димензии : 25.6 x 33.1 inches Item Тежина : 11.5 pounds Material L : Челик.

Кон својствата

Производи во категоријата