Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
22 Браун Современа Декоративни Дрвени Количка Tabletop Оркестарот

22 Браун Современа Декоративни Дрвени Количка Tabletop Оркестарот

DEN 1049.76
 

Производот е достапен
Достапност

Браун Современа Рачно Изработени Количка Tabletop Оркестарот.Вклучува декоративни предните тркала, рачки и воскресна поддржува.Служи совршено како екранот организатор или декоративни акцент.Се препорачува за внатрешна употреба; ги чисти со сува крпа. 9 инчи висок од 22 инчи, широк од 8.5 инчи длабоки.Се природни сега може да биде прилично лесно!Земи оваа количка оркестарот направена од природен материјал, да се претвори вашиот внатрешни работи во надарени рај.Не заборавајте да го комбинација со други традиционални decors да заврши изглед.Карактеристики На Производот : .Карактеристики на количка дизајн во природни дрвена конструкција.Вклучува декоративни предните тркала, рачки и воскресна поддржува.Целосно се собраа и е подготвен за користење.Служи совршено како екранот организатор, декоративни акцент или централен фондацијата.Се препорачува за внатрешна употреба.Грижа инструкции : ги чисти со сува крпа.Направен во Филипини Димензии : 9"H x 22"W x 8.5"D. Материјал(s) : дрво.

Кон својствата

Производи во категоријата