Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lotus Analin WG050 AeroCart: 8-во-1 Мулти-Функција Количка Градина Двор Количка

Lotus Analin WG050 AeroCart: 8-во-1 Мулти-Функција Количка Градина Двор Количка

DEN 6214.80
 

Производот е достапен
Достапност

На Aerocart количка прави лесни работи на тешки товари.Оди напред и да ја вчитате овој лесен количка со дрва, карпи, тули, нечистотија и многу други нешта можеби ќе сакате да дестинации.Начин повеќе од вашиот просек градина количка, со користење на најдобрите во две тркала количка дизајн, ќе можат да носат и до 300 кг.Иновативен дизајн ќе се направи се движат предмети полесно од било кога.Ќе се спаси безброј време и напор, додека значително намалување на напрегнатоста на движење на тешки предмети кога ќе ги користат најдобрите количка за работа.НАЈДОБРИТЕ ДВЕ ТРКАЛА КОЛИЧКА – ПЛУС МНОГУ MOREThe Aerocart количка прави лесни работи на тешки товари.Оди напред и да ја вчитате овој лесен количка со дрва, карпи, тули, нечистотија и многу други нешта можеби ќе сакате да дестинации.Начин повеќе од вашиот просек градина количка, со користење на најдобрите во две тркала количка дизајн, ќе можат да носат и до 300 кг.Иновативен дизајн ќе се направи се движат предмети полесно од било кога.Ќе се спаси безброј време и напор, додека значително намалување на напрегнатоста на движење на тешки предмети кога ќе ги користат најдобрите количка за работа.Она што се Вклучени : (1) WG050 (1) Цилиндар Носител (1)Торба Носител (1) на Растенијата се Движи Рака (1) Рок Двигател Мрежа (1) Сопственикот Прирачник Технички Specifications Cart Тежина : 41lbs Dolly Капацитет : 300 кг Количка Тежина Капацитет : 300 кг Количка Волумен Капацитет : ~3 FT3.

Кон својствата

Производи во категоријата