Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell Жица со Дијаметар 0.012, OD 0.08, Слободни Должина 0.39 Пролет Челик Серпентина Продолжен Компресирани Пролет 30pcs

uxcell Жица со Дијаметар 0.012, OD 0.08, Слободни Должина 0.39 Пролет Челик Серпентина Продолжен Компресирани

DEN 251.76
 

Производот е достапен
Достапност

Жица со Дијаметар : 0.3 mm/0.012"; Надворешниот Дијаметар : 2mm/0.08"(OD); Слободни Должина : 10мм/0.39".Пакет Содржина : 30pcs x Компресирани Пролет.Легура пролет челик нуди добри механички својства со поголема отпорност на корозија и топлина од музика жица.Општа употреба пролет опрема, алатки и сл.Изработен од Алуминиум во пролет челик , се одликува со висока еластичност и добра прецизност, инсталирани мали димензии и генерирање на силна сила.

Кон својствата

Производи во категоријата