Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Висока Затегнувачка Флексибилност Пролет 10PCS 0.4 * 8 * 5-50mm Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички Врати Пролет Притисок Пролет Надворешниот Дијаметар 8м

Висока Затегнувачка Флексибилност Пролет 10PCS 0.4 * 8 * 5-50mm Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички

DEN 525.84
 

Производот е достапен
Достапност

Висока затегнувачка и издржливи, пролет, не е лесно да се скрши, пукнатина корозија, добра еластичност, издржливи.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Жица со дијаметар (линија дебелина) : 0.4 mm.Надворешниот дијаметар (надворешен дијаметар) : 8mm.

Кон својствата

Производи во категоријата