Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Висока Затегнувачка Флексибилност Пролет 10PCS 0.9 * 8 * 10-50mm Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички Врати Пролет Притисок Пролет Надворешниот Дијаметар 8?

Висока Затегнувачка Флексибилност Пролет 10PCS 0.9 * 8 * 10-50mm Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички

DEN 586.08
 

Производот е достапен
Достапност

Висока затегнувачка и издржливи, пролет, не е лесно да се скрши, пукнатина корозија, добра еластичност, издржливи.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Жица со дијаметар (линија дебелина) : 0.9 милиметри.Надворешниот дијаметар (надворешен дијаметар) : 8mm.Мазна површина, униформа проред, униформа сила, стабилен раст, добро flexibility Due за рачно мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3мм.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Жица со дијаметар (линија дебелина) : 0.9 mm Outer дијаметар (надворешен дијаметар) : 8mm Length : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm.

Кон својствата

Производи во категоријата