Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3Pc Метал Косата Pik Афро ги Собереш Чешел За Јачина на звук & Tangles Црна Фан Тупаница Рака Модел

3Pc Метал Косата Pik Афро ги Собереш Чешел За Јачина на звук & Tangles Црна Фан Тупаница Рака Модел

DEN 214.80
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот вклучува : 3x Стил Pik.Модел 1 : 17x7.5cm, Игла Должина : 7cm; Модел 2 : Големина : 18x6cm, Игла Должина : 7cm; Модел 3 : Големина : 23x7.5cm, Игла Должина : 12cm.Професионални Висок Квалитет На Стил И Ги Собереш (Афро Избор).Detangles, лифтови за повеќе волумен и стилови.Трајни и Сигурни материјал.Стил Pik за двете професионалци и студенти.Овие класична Црна Првиот Афро Зема се совршен стајлинг tools да се задржи вашата природна и 'натам во потрага свежо!Untangle, стил, и подигнете со класичен гроздобер изглед.

Кон својствата

Производи во категоријата