Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Л. Ериксон Анџелина Боби Pin Пар, Злато, Сет од 2 - Убава Прилог за Специјални Прилики

Л. Ериксон Анџелина Боби Pin Пар, Злато, Сет од 2 - Убава Прилог за Специјални Прилики

DEN 864.00
 

Производот е достапен
Достапност

БРЗО И ЛЕСНО FIX - Овие боби иглички нудат удобно решение за стилизирање на косата.МОДА НАПРЕД ДИЗАЈН - овој стилски парче може да се носи за некоја посебна прилика.ПОГОДЕН за сите типови коса.КАРАКТЕРИСТИКИ - елегантен пар на кристал метал боби игли за прекрасен прилог на вашиот стил.ЗА Л. ЕРИКСОН : L Ериксон е мода напред бренд кој е наменет за поединци кои следат трендовите и сакате квалитетен производ!.

Кон својствата

Производи во категоријата