Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Најк Младите Ер Џордан 1 Средината на ГШ Пастел, Бело/Црно/Volt/Зелен Сјај, 7Y

Најк Младите Ер Џордан 1 Средината на ГШ Пастел, Бело/Црно/Volt/Зелен Сјај, 7Y

DEN 5999.76
 

Производот е достапен
Достапност

Кожа за ѓон.Најк Јордан 1 Средината На Пастелни Црна Пети.Основно Училиште за Жени Големината 6.5 Y=8 W.SKU : 554725-175. На Ер Џордан серија од Џордан Бренд се смета за најголема потпис чевли колекција некогаш.На Ер Џордан Ретро линија е во првите редови на современата патики собирање на културата.Џордан Бренд е предводник на модел се Воздухот Јордан 1, безвременски ретро кошарка чевли прв пат е објавен во 1985 година и сега се нуди во три популарни silhouettes : висок-топ, од средината на врвот, а ниско-топ, од кои сите се постојано најмногу во побарувачката патики на пазарот, без разлика дали тоа се повторно пуштање на сакана оригинални colorways, сите нови изгледа, или дел од ограничено издание патики соработки со артисти и музичари.Други трајни омилен Air Jordan патики се Воздухот Јордан 3, Ер Џордан 4, Ер Џордан 6, и Ер Џордан 11, само за да именува неколку.Секој од Мајкл Џордан патики понуди многу на '80-те и '90-тите години кошарка носталгија, како и увид во личниот живот на најголемиот кошаркар некогаш.Патики култура едноставно не би бил она што е денес без Ер Џордан серија.Џордан Бренд, исто така, нуди широк спектар на високо-перформанси на современото кошарка обувки, како и друг начин на живот и перформанси обувки надвор од Ретро Ер Џордан линија.

Кон својствата

Производи во категоријата